Jak handlowe powinny być prowadzone jak biznes

Czy słyszałeś to wcześniej, czy też nie, handlu powinny być traktowane jak przedsiębiorstwa. Po tym wszystkim, zaczynają się z pewnym kapitałem a także opracowania planu zarabiać off tych pieniędzy, tyle mam nadzieję, że można żyć. Transakcji nie jest łatwe, ale nie jest prowadzenie działalności gospodarczej, dlatego większość biznesowych i negocjator start-upy opcjeonline niepowodzeniem. Oto kilka pomysłów, które pomogą uzyskać działalność handlową nad ziemią.

Ryzyko Embrace

Jest to niezwykle trudne, a prawie paradoksalne. Nikt rozpoczyna handel do stracenia, ale każdy opcjeonline przedsiębiorca musi w pełni objąć tracąc aby skutecznie poradzić. Gdy przedsiębiorca jest w stanie w pełni zaakceptować straty straty te nie mają wpływu na przyszłe decyzje, i nie powodują odchylenie od planu handlowego.

Jeśli właściciel sklepu będzie zamknięciu opteck drzwi (zaprzestania działalności przez jakiś czas), albo opcjeonline pozostać otwarte przez cały dzień ( „handel zemsty” lub nadmiernie handlu) za każdym razem klient skarżył? Nie można ustawić, jak opteck będzie działać i trzymać się go. Pissing komuś się to ryzyko uruchomienia kiedy zaoferować usługę, ale tak długo, jak opteck większość ludzi są zadowoleni i wracają (jak wygrywa i zysków) dalej robić to, co robisz, mimo dziwnej złe doświadczenia.

Większość przedsiębiorców nie rozumieją, że i to, dlaczego nie udaje. Straty zmusić ich do obrotu inaczej niż planowano; i bez planu nie może być sukcesem.

Jeśli jest ładunek emocjonalny, jeśli przegrasz, nie zostały w pełni zaakceptowane przegranej.

Plan

Większość przedsiębiorców zacząć handel własne pieniądze. Dajesz sobie uprawnienia do handlu, IQ Option który kapitał. Zamiast robić to, myśleć o sobie jako dwie osoby-you „przedsiębiorcy” i „bankiera” (kto ma pieniądze). Jako IQ Option przedsiębiorca to jest zadanie wymyślić plan, aby przekonać bankiera dać pieniądze.

To będzie musiał być bardzo dobry i dokładny plan handlu! W przeciwnym razie, dlaczego IQ Option bankier daje pieniędzy? Po uruchomieniu się handel, nie zostały jeszcze udowodnione. Twoja jedyna warta jest plan masz; jeśli nie można przekonać prywatnego bankiera, aby dać Ci pieniądze na podstawie samego planu, a nie handel.

Jeśli chcesz rozpocząć działalność gospodarczą, bez planu, a potrzebował kredytu, bank będzie grzecznie poprosić o opuszczenie. Twój bankier osobowości powinien poinformować przedsiębiorcy osobowość zrobić to samo, jeśli on przychodzi szuka pieniędzy w handlu, bez planu.

Dosyć Capital

Jest to bardzo proste, aby myśleć, że jesteśmy różni od innych i że jakoś uda szybciej niż inni … ale każdy inny myśli, że zbyt i to nie działa dla nich albo. Będąc niedokapitalizowana jest poważnym problemem dla handlowców. Potrzeba czasu, aby Topoption uzyskać konsystencję i uzyskać kontrolę nad emocjami podczas obrotu. Zyski nie są z dnia na dzień.

Bezwzględna minimalna kwota kapitału trzeba handlować jest poziom ryzyka 100 x swoich Topoption branżach. Innymi słowy, jeśli chcesz ryzykować 10 $ za handel wówczas minimalny kapitał Topoption trzeba to 1000 $. Jeśli trzeba ryzykować 20 $, Twój kapitał minimalny wynosi $ 2000.

Niektóre rynki będą wymagały znacznie więcej niż to, takich jak akcje plus500 i futures; więc skoro masz wymaganego kapitału w handlu (jeśli handlu tych rynków), zasada ta nadal obowiązuje. Przy użyciu tej metody trwa 100 przegranych (bez zwycięzców) wytrzeć was. Ponieważ plus500 jesteś zobowiązany do wygrania kilka transakcji, co daje czas, aby dostroić swoją strategię i znaleźć swoje zwycięskie sposoby.

Innym sposobem, aby myśleć o tym, że nie można ryzykować więcej niż 1% swojego plus500 kapitału w handlu. Więc jeśli masz większy konto, powiedzmy $ 80000, nie można ryzykować więcej niż $ 800 na handlu.

Czy konto jest mała czy duża, dotyczy ta reguła.

Powrót zyskach

Jako przedsiębiorca nie trzeba return-klientów, trzeba wrócić-zyski. Trzeba strategię, która daje przewagę nad zyskiem czasu.Na koniec miesiąca ogólne korzyści muszą być większe niż ogólne straty.

Strategia ta musi zostać przedstawione w planie, ale jeśli mają trudności ze znalezieniem dobrej strategii, wystarczy spojrzeć do wykresów … wszystko, co musisz wiedzieć, to tam.

Zadaj sobie pytanie: Kto odwraca na rynek? Wielkie przedsiębiorców. Czy Big handlowców zarabiać pieniądze? Tak, to w jaki sposób stał się dużych przedsiębiorców.

Więc wszystko co musisz zrobić, to znaleźć sposób, aby przyłączyć się do dużych przedsiębiorców na zakrętach rynku. W moich artykułach, jakie przedstawiono wiele różnych sposobów, aby to zrobić. Kliknij na imię moje wzdłuż prawej strony, aby zobaczyć wszystkie artykuły pisałem, i miejmy nadzieję, jeden dostarczyć strategii lubisz. Można również śledzić mnie na Twitterze https://twitter.com/corymitc~~pobj pomysłów zawodowych i więcej artykułów.

Słowo końcowe

Przyjdź do obrotu przygotowanym. Uświadom sobie, że handel obejmuje zarówno straty i zyski, i trzeba zaakceptować obie.Jeśli jest ładunek emocjonalny, jeśli przegrasz, nie zostały w pełni zaakceptowane przegranej. Czy plan; myśleć jak bankiera.Na podstawie planu będzie bankier daje pieniądze na handel? Jeśli ci sprawdzić, upewnij się, że masz opcje binarne wystarczająco dużo kapitału. Można zaryzykować tylko 1% swojego majątku na handlu, lub 100 x-krotności swojej minimalnej „bet”. Jeśli nie możesz sobie na to pozwolić, opcje binarne czekać, aż można. Następnie trzeba strategię. To jest rzeczywiście najłatwiejszą częścią, istnieje mnóstwo opcje binarne dostępnych strategii, ale trzeba wszystko, co powyżej, w celu zapewnienia, że strategia naprawdę działa dla Ciebie.