Ile powinienem handlowa

Ile powinienem handlu opcje binarne? Hmmmm, to jest pytanie zadawane przez przedsiębiorców przez cały czas i można odpowiedzieć na kilka różnych sposobów. Pierwsze dwie odpowiedzi, które pojawiają się w mojej głowie zawsze są właściwie więcej pytań. Ile można sobie pozwolić i ile będzie wymazać konta. Pierwsze pytanie nasuwa dwa. Ile można sobie pozwolić, aby witryna internetowa zdeponować z binarne opcje broker i jak wiele można sobie pozwolić, aby umieścić na handlu. Jeśli nie masz jeszcze zrozumieć to, co ja tak naprawdę zmierzasz jest zarządzanie pieniędzmi. Zanim jednak zajmiemy się pytanie, ile w handlu rzućmy krok do tyłu i doszli do zrozumienia, jakie opcje binarne. Są to instrument finansowy, ale nie są one inwestycją. Są one pochodną pojazdu obrotu bez wartości bazowych i służy wyłącznie do zabawy. Jeśli planujesz budowę jakiegoś bogactwa w czasie z binarny obrotu, który jest w porządku, jeśli uważasz, opcje binarne są jak inwestować na przyszłość nie masz racji.Teraz, mając to na uwadze, możemy teraz krok naprzód i odpowiedzieć na pytanie pod ręką.

 

Ile Invest Określa ile Handluj

Opcje binarne nie inwestują. Są łatwe w użyciu, krótkoterminowo, wysoce spekulatywny zakład na rynku filmowego. Mają one być w łatwy sposób wejść na rynek, ponieważ są one również miało być zabawne. Są one krótkotrwałe i spekulatywny z tego samego powodu. W żadnym wypadku nie jest handel inwestowanie binarny więc pierwszym krokiem, wiedząc, ile w handlu jest tylko handlować ekspertem pieniądze można stracić. Binary nie jest miejsce, aby utrzymać swoje oszczędności, te należą w prawdziwym banku, a to nie jest dobre miejsce do inwestowania na przyszłość. Co za tym idzie, nie jest to również miejsce, aby umieścić swój czynsz pieniędzy, zwłaszcza jeśli jest to potrzebne, aby zapłacić czynsz. Wystarczy deponowania pieniędzy w opcje binarne rachunków oznacza, może to być nawet do qui miesiąca, żeby go odzyskać. Jest to miejsce, aby umieścić swoje pieniądze zabawy. Pieniądze, które nie ma żadnego innego celu niż zapewnić dostęp do rynku, ponieważ handlu na rynku jest to, co chcesz zrobić.

Błędem jest myśleć, że nie można bawić się z minimalnego depozytu lub dokonywania minimalnej handlu. Jeśli możesz sobie pozwolić tylko wydać 100 $, aby zacząć, że jest w porządku. Może to ograniczyć wybór brokera, ale istnieje wiele dobrych.Jeśli nie można znaleźć jednego lubisz następnie zapisać się na kolejny miesiąc i uzyskać kolejne 100 $. Następnie można przejść znaleźć brokera pokazać moje długie z nieco wyższym minimum. W obu przypadkach można jeszcze rozpocząć handel. Po prostu trzeba być odpowiedzialny ten temat. Trading jest handel i kiedy użyć odpowiedniego podejścia do transakcji nie będzie miało znaczenia, jeśli straci $ 10 czy $ +1.000 dopóki% ma rację. Kluczem nie jest w handlu zbyt wiele, nie tyle, że to boli możliwość ponownego handlu. W tym celu trzeba trzymać się zasad zarządzania pieniędzmi,% reguł. To dlatego, że nie ma znaczenia, ile można stracić w kategoriach pieniędzy.

Zasady do kierowania Kwota handlować

Uwzględniając zasady kierować kwota transakcji są najlepszym sposobem, aby wiedzieć, ile w Mieszkam tu handlu. zasady zarządzania pieniędzmi,% zasady, znaczy zawsze handlu pewną procent, nigdy określoną kwotę. Chciałbym skorzystać z 5% dla opcji binarnych handlu. Oznacza to, że tylko 5% nigdy nie ryzykować mojego salda konta na jednym handlu. Kwota ta oznacza, że mogę mieć do 20 Transakcje otwarte w dowolnym czasie i nikt z tych transakcji kiedykolwiek będzie wystarczająco duża, by zranić moje konto. Ja też nie trzeba tracić czasu, próbując zdecydować, ile mam handlować. Po prostu zrób to. 5%. To takie proste. A najlepsze jest to, że moje konto zmiany w http://www.opcjeonline.com/opcje-binarne/ wielkości więc będzie mi 5%. Jeśli mam kilka strat mój 5% maleje, jeśli popełnię jakieś zyski mój 5% staje się większy. W ten sposób jestem pewien, aby zmaksymalizować potencjalne zyski i ogranicza straty w tym samym czasie. Mój broker pozwala moim handlować dowolną kwotę w dolarach lubię, ponad $ 50, więc mogę handlować dokładnie tyle, ile mi się podoba. Niektórzy brokerzy pozwalają jedynie pewne przyrosty ilości więc będzie trzeba zaokrąglić do najbliższej dopuszczalnej kwoty. Jeśli chcesz trochę więcej ryzyka może zaokrąglić w górę, jeśli chcesz być trochę bezpieczniej zaokrąglić w dół.